Tiskové zprávy

Tipy na netradiční vánoční dárky

Vánoce 2015 Také patříte k těm, kteří nakupování dárků řeší na poslední chvíli? Narozeniny, svátky, výročí či snad dokonce Vánoce jsou s nadsázkou řečeno Vaší noční můrou? Nemusíte, ani strávit bezpočet bezesných nocí. Máme pro Vás řešení! Co se však na začátku nákupních maratonů může zdát jako nevyřešitelný problém, bývá většinou ve výsledku velmi příjemná záležitost.

Dokonalé zachycení našich zážitků

Každý den se setkáváme s mnoha zážitky, které bychom si mnohdy velice rádi připomněli. Máme na ně dobré vzpomínky a jejich vybavením se nám vrací dobrá nálada a energie, která je tolik za potřebí pro naši každodenní běžnou činnost. A to ani nemluvíme o dnech, kdy se nám nedaří a potřebujeme zvednout náladu okamžitě.

IP kamera pro bezpečí všech objektů

Většina z nás, co má na starosti nějaký objekt, už zažila, že by se hodila nějaká ta kamera. V dnešní době je jen málo firem a pozemků bez střežení kamerami. Je to samozřejmě to nejlepší co můžete udělat pro bezpečí objektu, pro lidi pohybující se v daném objektu i pro majetek.

Platební automaty jsou rychlejší než prodavači

Většina z nás už zažila nějaký nákup, který byl zakončený nějakou tou nepříjemnou frontou u pokladen. V obchodech, které musí odbavit hodně lidí u pokladen často používají místo prodavačů prodejní automaty. Fungují přesně a velice rychle. Obsluhují se celkem snadno, tudíž se s nimi naučí prakticky každý. Některé automaty jsou schopny zákazníka vyřídit do 30 vteřin. Což je pro mnoho prodejců velmi lákavá nabídka.

Fotoaparát pro každého

V dnešní době má snad každý doma digitální fotoaparát. Nejčastěji prodávané jsou kompaktní fotoaparáty. Jejich výhodou může být nízká hmotnost a menší rozměry. Dále nás naláká přijatelná cena, za kterou získáte dostačující fotografie z rodinných výletů či zachycení náhlých momentek. Zkrátka a dobře můžete mít foťák stále u sebe.

Fascinující svět zvířat

Nový kabát pro internetový portál zabývající se chovatelstvím a zvířaty.

Užijte si chytrého nakupování na ZlatéSlevy.cz

ZlatéSlevy.cz jsou jedním z největších českých slevových agregátorů. Najdete zde všechny slevové akce v ČR i v SR na jednom místě. Denně zde můžete najít až 3000 slevových akcí a každý den zde přibývají nabídky nové. Výhodou je, že si velmi jednoduše můžete zobrazit akce, které vás mohou zajímat zadáním kategorie a města.

Snadné řešení pro zakrytí kabelů a nerovností

Nevíte si už rady s kabely, které se nevzhledně táhnou podél zdi, a děsí vás pohled na spáry u podlahy?

Kompatibilní kazety

V tiskařském světě jsou pryč doby, kdy jste museli kupovat barvy a kazety pouze od stejné značky od jaké máte tiskárnu.

Plastová okna od Profiplastu

Firma Profiplast slaví letos 20 let na českém trhu, ale dárek získáte vy!

Sklo

Sklo ať už v podobě lahví, oken nebo zrcadel zná snad každý. Málokdo však ví, kde a jak se vzalo a jak vzniká.

Pivotéky

Nový fenomén dnešní doby, ale co to vlastně jsou takové pivotéky? V dnešním článku se vám celou problematiku pokusíme vysvětlit.

Bezpečnost a život okolo nás

Únik důležitých dokumentů a dat z dobře prosperující firmy, podezření na nainstalování štěnic a odposlechů, nevěrohodní klienti a zaměstnanci. Zní Vám tato slovní spojení jako pulp foction?


 

Česká republika

Webové kamery ze světa

Reklama